Oyuncak Furby Satın Al

furby-oyuncak-satin-al

Nasıl “yetiştirirseniz” öyle “büyüyor”
Tabii oyuncağın alameti farikası daha da geliştirilmiş… Karakter yaratmak. Çocuklar oyuncağa nasıl davranırsa ona göre bir karakter oluşturuyor. Yani ona iyi davranırsanız, o da kibar ve sevgi dolu bir karaktere sahip oluyor. Ama işin eğlencesi, Furby’nin kendisini huysuz, gıcık, geveze bir yaratığa dönüştürüp sizi sinir hastası etme potansiyeli. Yeni nesil Furby‘ler yine gıdıklanabiliyor, dans edebiliyor ve hapşıra biliyor.

Furby Oyuncakları ile tanıştığında çok şaşıracaksın. Sürprizlerle dolu bu yeni arkadaşın pek çok şey öğrenecek, sana karşılık verecek ve sen onunla oynadıkça karakteri değişecek.

  • Furby’ni başka bir Furby’nin yanına koyarsan onların birbiriyle şakalaşmalarını, arkadaşlık kurmalarını, birlikte şarkı söyleyip dans etmelerini, yaşadıkları değişimi izleyebilirsin.
  • Animasyonlu LED gözleri; komik, şımarık, kaba ya da tatlı ses tonları sayesinde Furby’nin nasıl hissettiğini anlayabilirsin.
  • Furby’ni gıdıkla, besle, onunla konuş, ona müzik çal.
  • Furby’ni sallar, baş aşağı çevirir veya kuyruğunu çekersen huysuz ve aksi bir arkadaşın olur.
  • Ona sarılıp iyi davranırsan, onu okşayıp seversen Furby’in sana çok nazik ve yumuşacık kalpli bir arkadaş olacak.
  • Furby, “Furby”ce konuşur; ama onunla oynadıkça ve konuştukça zamanla Türkçe öğrenir.

Renk renk oyuncak Furby Sesinizi tanıyıp size cevap verebiliyor. Adım adım ilerleyebiliyor.
Boyutları değişmeyen oyuncaklardaki en büyük farksa gözlerin LED ekranlardan yapılması oldu. Böylece çocuklarla göz teması kuran Furby, mutlu veya huysuz olduğu zamanlarda bunu LED gözlerden dışa vuruyor. Çocuklar da ona nasıl davranacaklarını ve onunla neler oynayabileceklerini anlayabiliyor.

Davranışlarınla Furby’nin karakterini şekillendirirken yardım ister misin?
Evde Furby’nle neler yapabileceğini, onunla nasıl oynayabileceğini aşağıdaki resimlerin üzerine gelerek hızlıca görebilirsin.